Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців

 Розпочинається фінальний етап XVІІІ Всеукраїнської спартакіади

 з 27 вересня по 01 жовтня 2016 року на базі спортивного комплексу «Юність» 

(м. Ужгород) буде проходити фінальний етап XVІІI Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

 Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, змагання будуть проводитись 

з 5 видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки, шахи.

 Урочисте відкриття заходу відбудеться 28 вересня 2016 року, згідно розкладу змагань.

 

Довідково:

Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі − Спартакіада) проводиться щорічно з метою підвищення соціальної й трудової активності, залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, організації активного відпочинку державних службовців.

Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі − Положення), затверджено спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169.

Спартакіада проводиться щороку в три етапи протягом  січня - вересня:

перший етап - районні, районні у містах Києві та Севастополі;

другий етап - Кримська республіканська, обласні, Київська та Севастопольська міські;

третій етап - фінальні змагання.

Перший етап змагань Спартакіади проводиться протягом січня-травня, другий - протягом травня-липня. Фінальні змагання проводяться щороку у вересні. Строки проведення фінальних змагань визначаються  Планом заходів, який щороку затверджується організаційним комітетом.

Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань здійснюють організаційні комітети.

Змагання Спартакіади відповідно до Положення проводиться з 5 видів спорту: футзалу, волейболу, тенісу настільного, шашок, шахів.

Футзал

Змагання командні. Склад команди: 8 учасників. Гра проводиться у два тайми по 12 хвилин кожний. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд.

 Волейбол

Командна спортивна гра з м'ячем, у якій дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою. Склад команди: 8 осіб незалежно від статі. Всі зустрічі в командних змаганнях проводяться із трьох партій до рахунку 25 очок.

 Теніс настільний

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 Шашки

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Змагання проводяться за швейцарською системою згідно з діючими правилами змагань.

 Шахи

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка незалежно від віку). Змагання проводяться за швейцарською системою згідно з діючими правилами змагань.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини