Інформація про проведення І етапу

 ІНФОРМАЦІЯ

про проведення І етапу XVІІІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року
№  3737/169  (далі − Положення), у 2016 році проводиться ХVІІІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі − Спартакіада) з метою формування позитивного іміджу держслужбовця, зміцнення корпоративної культури в органах державної влади, тому що державна служба потребує як збалансованого робочого графіку, так і активного відпочинку. Тому проведення такого роду заходів відіграє важливу роль у розвитку інституту державної служби у нашій державі.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їхнього активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Станом на 05 липня 2016 року завершено І етап Спартакіади, який проводився на рівні районів та міст (міст обласного значення) структурними підрозділами з фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій спільно з районними комітетами профспілки працівників державних установ України та міськими (обласними) радами фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Участь у І етапі Спартакіади взяли 18564 державних службовця місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади від 22 областей. В Одеській та Івано-Франківській областях у 2016 році змагання не проводились.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Змагання І етапу Спартакіади відповідно до Положення проводилися з 5 видів спорту: футзалу, волейболу, тенісу настільного, шашок, шахів.

Футзал

Змагання командні. Склад команди: 8 учасників. Гра проводиться у два тайми по 12 хвилин кожний. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд.

Волейбол

Командна спортивна гра з м'ячем, у якій дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою. Склад команди: 8 осіб незалежно від статі. Всі зустрічі в командних змаганнях проводяться із трьох партій до рахунку 25 очок.

Теніс настільний

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

Шашки

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Змагання проводяться за швейцарською системою згідно з діючими правилами змагань.

Шахи

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка незалежно від віку). Змагання проводяться за швейцарською системою згідно з діючими правилами змагань.

Крім цього, у деяких районах до змагань були включені інші популярні види спорту.

ПОЗИТИВНІ ТЕНДЕНЦІЇ

Завдяки заходам, що відбуваються у зв’язку з підготовкою та проведенням Спартакіади оновлюються спортивні об’єкти у районах (підготовлено 514 спортивних об’єкта, витрачено коштів на облаштування - 51514 грн.), створюються спортивні секції та гуртки (створено 671 спортивну секцію) в яких мають можливість займатися не лише державні службовці, але й усі бажаючі.

ВИСНОВКИ

У цілому за результатами проведеного І етапу Спартакіади набуло системного характеру оновлення та поліпшення спортивної бази з метою широкого залучення громадян до заняття спортом.

Нині проводяться спортивні змагання II етапу Спартакіади.

Фінальні змагання відбудуться у вересні. Строки проведення фінальних змагань визначаються Планом заходів, який затверджується організаційним комітетом.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини