Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 660

Інформація щодо співпраці НАДС та Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні у 2017 році

У 2017 році в рамках співпраці Національного агентства України з питань державної служби із Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні відбулися:

  • Всеукраїнська нарада-семінар на тему: «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи».

Захід було організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Національною академією державного управління при Президентові України, Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за участі та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Участь у нараді-семінарі взяли керівники регіональних і обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів у галузі знань «Публічне управління та адміністрування», представники міжнародних проектів та громадськості.

Учасники мали змогу обговорити досвід ЄС і кращі вітчизняні практики підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад і фахівців у сфері публічного управління та адміністрування, зокрема, роль міжнародного співробітництва та міжнародних проектів і програм у їх професійному навчанні та розвитку.

Крім того, було розглянуто низку важливих питань, пов’язаних із розвитком громадянських компетентностей державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в умовах реформування державного управління і державної служби, децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування (20 вересня 2017 року, м. Одеса).

  • Міжнародна конференція «Потреби і можливості розвитку людських ресурсів органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації».

Захід було організовано Національним агентством України з питань державної служби спільно із Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні з метою обговорення сучасних потреб і можливостей розвитку людських ресурсів органів місцевого самоврядування та підготовки пропозицій щодо актуальних напрямів їх розвитку.

У конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, голови міських, сільських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад України, голови асоціацій органів місцевого самоврядування, представники Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Учасники конференції мали змогу розглянути потреби розвитку персоналу органів місцевого самоврядування в умовах проведення реформи децентралізації і обговорити питання реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Також було представлено основні положення проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і узагальнено систему інструментів та пропозицій щодо напрямків розвитку людських ресурсів (05 жовтня 2017 року, м. Київ).

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини

Опитування

Які інформаційні джерела використовуєте з метою отримання новин щодо європейської інтеграції України?
телебачення - 13.2%
інтернет-видання - 81.6%
офіційні веб-сайти державних органів - 5.3%
друковані видання - 0%
радіопередачі - 0%

Всього голосів: 38
Опитування для даного опитування закінчено Ввімкнено: 01 вер. 2016 - 00:00