У Національному агентстві України з питань державної служби відбулось засідання Організаційного комітету з питань підготовки та проведення XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

22 липня 2016 року у Національному агентстві України з питань державної служби відбулось засідання Організаційного комітету з питань підготовки та проведення XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Відкрив засідання заступник Голова Нацдержслужби, голова Організаційного комітету Андрій Заболотний, який наголосив на важливості проведення XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, що є передумовою формування позитивного іміджу державного службовця і зміцнення корпоративної культури.

Перший заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Юлія Лихач презентувала підсумки проведення І етапу Спартакіади.

Начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталій Ерфан, поінформував присутніх про готовність Закарпатської обласної державної адміністрації до проведення Спартакіади, яку цьогоріч планується провести з 27 вересня по 01 жовтня 2016 року в м. Ужгород (Закарпатська обл.) на базі спортивного комплексу «Юність».

Крім того, представниками Організаційного комітету, затверджено План заходів щодо проведення Спартакіади.

Засідання відбулось за участі представників Міністерства молоді та спорту України, Нацдержслужби, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України і Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", Закарпатської обласної державної адміністрації, Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

Довідково:

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169, у 2016 році проводиться ХVІІІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їхнього активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Також метою даного заходу є позитивний імідж держслужбовця, зміцнення корпоративної культури в органах державної влади, тому що державна служба потребує не лише напруженого робочого графіку, але і активного відпочинку.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини