Відбулось засідання Організаційного комітету з питань підготовки та проведення XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

8 вересня 2016 року у Національному агентстві України з питань державної служби відбулось засідання Організаційного комітету з питань підготовки та проведення XVIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Відкрив засідання заступник Голови Нацдержслужби, голова Організаційного комітету Андрій Заболотний, який окреслив основні завдання і пріоритети в роботі Організаційного комітету на найближчий час. У свою чергу, заступник голови-керівник апарату Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Петік  висловив готовність адміністрації до всебічної підтримки проведення Спартакіади.

Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець представила підсумки проведення ІІ етапу Спартакіади.

Заступник голови Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Григорій Верзун доповів про стан виконання Плану заходів щодо проведення Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Засідання відбулось у режимі відео-конференції за участі представників Міністерства молоді та спорту України, Нацдержслужби, Закарпатської обласної державної адміністрації, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України і Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

 

Довідково:

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169, у 2016 році проводиться ХVІІІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їхнього активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Також метою даного заходу є позитивний імідж держслужбовця, зміцнення корпоративної культури в органах державної влади, тому що державна служба потребує не лише напруженого робочого графіку, але і активного відпочинку.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини