Відбулось урочисте відкриття фінального етапу XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

28 вересня 2016 року у м. Ужгороді на базі спорткомплексу «Юність»  відбулось урочисте відкриття фінального етапу XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Змагання відбуваються з 28 вересня по 1 жовтня 2016 року за сприянням Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства молоді та спорту України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Довідково:

У 2016 році участь у фінальних змаганнях беруть 23 команди (433 учасника).

В рамках проведення Спартакіади відбудуться позаконкурсні товариські матчі з командами Словацької Республіки та Генеральним консульством Угорщини в м. Ужгород.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Змагання Спартакіади проводиться з 5 видів спорту: футзалу, волейболу, тенісу настільного, шашок, шахів.

Футзал

Змагання командні. Склад команди: 8 учасників. Гра проводиться у два тайми по 12 хвилин кожний. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд.

 Волейбол

Командна спортивна гра з м'ячем, у якій дві команди змагаються на спеціальному майданчику, розділеному сіткою. Склад команди: 8 осіб незалежно від статі. Всі зустрічі в командних змаганнях проводяться із трьох партій до рахунку 25 очок.

 Теніс настільний

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 Шашки

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Змагання проводяться за швейцарською системою згідно з діючими правилами змагань.

 Шахи

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка незалежно від віку). Змагання проводяться за швейцарською системою згідно з діючими правилами змагань.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини