Відбулися фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у 2016 році.

 З 27 вересня по 1 жовтня 2016 року  відбулися фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Змагання проводились на базі спорткомплексу «Юність»  (м. Ужгород) за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства молоді та спорту України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Участь у змаганнях взяли 23 команди сформовані з державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, обласних, районних, Київської міської державної адміністрації. Загальна кількість учасників склала 431 особу. Змагання проходили з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

За найбільшою сумою очок, набраних командами у видах спорту, визначено переможців фінальних змагань XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у 2016 році, а саме:

1 місце – Хмельницька область;

2 місце – Закарпатська область;

3 місце – Запорізька область.

Переможці нагороджені дипломами, кубками та почесними грамотами.

Довідково:

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169, у 2016 році проводиться ХVІІІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їхнього активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Також метою даного заходу є позитивний імідж держслужбовця, зміцнення корпоративної культури в органах державної влади, тому що державна служба потребує не лише напруженого робочого графіку, але і активного відпочинку.

 Фотогалерея

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини