Реформа інструменту Twinning

З метою підвищення ефективності впровадження та використання інструменту інституціональної розбудови Twinning Європейською Комісією було оновлено Керівництво з використання інструменту Twinning (CommonTwinningManual) для країн-кандидатів та країн з перспективою членства в ЄС в рамках Європейського інструменту сусідства (ENI) та Інструменту передвступної допомоги (IPA). Документ набрав чинності 01 липня 2017 року.

08-09 травня 2017 року під час зустрічі національних контактних осіб країн-членів ЄС в Республіці Мальта відбулось офіційне представлення фінальної версії Керівництва, було здійснено огляд основних підходів до впровадження згаданого інструменту (зокрема відзначено спрощення фінансових та технічних процедур), підкреслено значимість комунікаційної складової інструменту, що полягає у необхідності посилення інформаційної кампанії щодо можливостей використання інструменту Twinning та реалізації відповідних проектів. Серед основних новацій документу слід відзначити зміну підходів до процедури розроблення детального технічного завдання (Twinning Fiche), здійснення відбору країн-членів ЄС, підготовки Twinning-контракту та Робочого плану, а також скорочення терміну підготовки документації.

Згадана реформа інструменту Twinning вважається однією з найбільш амбіційних спроб Європейської Комісії вдосконалити процес використання інструменту Twinning.

Віднині сфера дії Керівництва з використання інструменту Twinning – 2017 поширюватиметься на усі проекти Twinning, впроваджені після 01 липня 2017 року. 

Twinning Manual

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини