Інформаційні матеріали

Для допомоги декларантам під час чергового етапу е-декларування Національне агентство з питань запобігання корупції 12 лютого 2019, розпочинає безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!».

Програма курсу та реєстрація  за посиланням:  goo.gl/423CoV

 

Навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики” 

З метою удосконалення отриманих базових знань про конфлікт інтересів пропонуємо пройти поглиблений онлайн-курс: «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень з урахуванням тих помилок та проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики. 

Інформацію щодо реєстрації див. тут

 

Звернення за роз’ясненням щодо наявності/відсутності конфлікту інтересу

 

Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції: Лекційні матеріали до тренінгового навчального курсу для працівників державних органів та посадовців місцевого самоврядування

 

Корупційні схеми: їх кримінально-правова кваліфікація і досудове розслідування / За ред. М.І. Хавронюка.– К. : Москаленко О. М., 2019. – 464 с.

Книга є практичним посібником з питань кримінально-правової кваліфікації та досудового розслідування корупційних злочинів і злочинів, пов’язаних з корупцією.

Цю книгу було створено за підтримки Європейського Союзу в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади».

Книга розрахована на детективів Національного антикорупційного бюро України, слідчих Державного бюро розслідування і Національної поліції, прокурорів і суддів, а також адвокатів, посадових та службових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, державних податкової, митної, аудиторської служб, служби фінансового моніторингу та ін. Може бути корисною для студентів і слухачів освітньокваліфікаційного рівня «магістр» за напрямами підготовки «правознавство» і «правоохоронна діяльність», аспірантів та викладачів юридичних вищих закладів освіти, науковців.

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини