Функціональне обстеження державних органів відповідальних за співробітництво з НАТО

  На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції від 26 березня 2020 року № 5577/0/11-20 (додається) та у зв’язку із необхідністю систематизації інформації щодо фахового супроводу співробітництва міністерств та відомств України зі стороною НАТО, зокрема у рамках річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО, Трастових фондів НАТО на підтримку України та інших практичних програм та проєктів НАТО, заплановано проведення функціонального обстеження державних органів, які залучені до співробітництва з НАТО.

  Враховуючи викладене, Національне агентство України з питань державної служби в межах компетенції розробило методичні рекомендації щодо проведення у 2020 році функціонального обстеження центральних органів виконавчої влади, інших державних органів та господарських структур, відповідальних за співробітництво з НАТО (додається).

  У зв’язку з цим, просимо забезпечити проведення функціонального обстеження відповідно до вищезгаданих методичних рекомендацій та направити підсумкові звіти
до 20 червня 2020 року (у тому числі на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини