Головна
Календар подій
Попередній місяць Попередній день Наступний день В наступному місяці...
Події на рік Події на місяць Події на тиждень Події на сьгодні Пошук Перейти до місяця
Круглий стіл „Врегулювання конфлікту інтересів на державній службі” Надрукувати
26/March/2009, 08:00 - 17:00

26 березня 2009 року у приміщенні Головного управління державної служби України відбувся круглий стіл з обговорення проекту Закону України „Про доброчесну поведінку осіб, уповноважених на виконання функцій держави, органів місцевого самоврядування”, який був організований Головдержслужбою спільно з Радою Європи.

У заході взяли участь: Юрій Мірошниченко, народний депутат України, голова підкомітету з питань організації та діяльності органів юстиції, нотаріату, адвокатських об'єднань та надання правової допомоги громадянам Комітету Верховної Ради України з питань правової політики; Тимофій Мотренко, Начальник Головного управління державної служби України; Наталія Вутова, заступник представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні; Тетяна Ковтун, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу; Жуліо Набаїш, старший експерт програми SIGMA; Жан-П’єр Бюеб, експерт Ради Європи; Юрій Сорочик, завідувач секретаріату Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Верховної Ради України; Богдан Витвицький, радник з правових питань порогової програми "Виклики тисячоліття", Посольство США в Україні; Євген Сторожук, директор департаменту Міністерства економіки України; Кирил Чайковський, науковий консультант Головного науково-експертного управління, та інші представники ключових груп інтересів.

Доповіді та виступи учасників круглого столу підтвердили, що прийняття представленого законопроекту є важливим політичним кроком. Цей Закон покликаний служити як внутрішнім інтересам суспільства і держави, так і зовнішньополітичним цілям української нації, спрямованим на інтеграцію з Європейським Союзом.

Іноземні учасники заходу також наголосили на тому, що Україна повинна обрати власний спосіб рухатись європейським шляхом у визначенні доброчесності публічних службовців.

ОПИТУВАННЯ

Як Ви вважаєте, який засіб найбiльш дiєвий у боротьбi з корупцiєю?
 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

president_ukr.gifrada_ukr.gif

 

kmu_ukr.gif



  

 

  nads3.jpg

school_ukr.gif

 

160x80.png