Партнерство і співпраця

ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ  

C:\Users\liudmyla.mykhalyk\Desktop\OOn_zhnki-01-01.png

Структура Організації Об'єднаних Націй з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (англ. United Nations Entity for Gender Equality and the Empowerment of Women) - провідний орган, що координує роботу системи ООН у питанні ґендерної рівності. Є допоміжним органом Генеральної Асамблеї ООН, створений рішенням Асамблеї у 2010 році з метою прискорення прогресу у справі задоволення потреб жінок у всьому світі, підвищення ефективності використання наявних ресурсів і об'єднання мандатів і функцій окремих підрозділів системи ООН, які займалися виключно питаннями ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Детальніше... 

   НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ ІНСТИТУТ  

C:\Users\liudmyla.mykhalyk\Desktop\57589839_859308417754880_7085494942205739008_n.jpg

Національний демократичний інститут (НДІ), або Національний демократичний інститут з міжнародних відносин є позапартійною, некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. 

Детальніше...

 

 

 ПРОЄКТ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ЗА ҐЕНДЕРНУ РІВНІСТЬ: СЛУЖБА ДОПОМОГИ РЕФОРМАМ»                     

 Проєкт «Європейський Союз за ґендерну рівність: Служба допомоги реформам» є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією NIRAS та фінансується Європейським Союзом. На запити урядів Служба допомоги реформам надає допомогу щодо сприяння ґендерній рівності та розширенню прав жінок шляхом включення ґендерних питань у нові закони, стратегії, програми та інші документи.

Детальніше... 

 

   ПРОЄКТ «СУПРОВІД УРЯДОВИХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ» (SURGE)

C:\Users\liudmyla.mykhalyk\Desktop\SURGe400pxColourWeb_logo.png

Проєкт «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади. Проєкт допомагає Україні рухатися до демократичного та процвітаючого суспільства через розвиток демократії, заснованої на побудові громадянського суспільства, і сприяння сталому економічному зростанню.

Детальніше...

Relevant? Tell your friends

Subscribe newsletter