Відбулося засідання Адміністративного офісу програми Twinning

08 лютого 2014 року відбулося робоче засідання Адміністративного офісу програми Twinning (АОП) під головуванням в.о. Голови Нацдержслужби України Юлії Ковалевської.

Під час засідання обговорювалися питання щодо реалізації проектів Twinning в Україні, зокрема стосовно залучення державних органів до використання допомоги ЄС в рамках інструмента Twinning. Крім того обговорено стан впровадження проекту Twinning для Нацдержслужби України.

За результатами засідання було погоджено 5 заявок від органів державної влади щодо участі у заходах TAIEX, які будуть надіслані на розгляд Європейської Комісії. Також поінформовано, що з початку року Нацдержслужба України отримала 20 нових заявок TAIEX від державних органів, 10 з яких було надіслано для розгляду європейської сторони.

Окремим питанням на засіданні АОП розглядалося співробітництво  із Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), зокрема щодо участі у 49-й сесії Комітету з питань державного управління ОЕСР (1-2 квітня 2014 року). Тематикою зазначеної сесії визначено впровадження інноваційних технологій з метою покращення управління у державному секторі. Крім того планується взяти участь у проведенні Глобального форуму ОЕСР (2-4 квітня 2014 року), який присвячено проблематиці гендерної рівності у державному управлінні. 

У засіданні взяли участь представники Національного агентства України з питань держаної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школи вищого корпусу державної служби.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. Адміністративний офіс програми Twinning (АОП) функціонує при Національному агентстві України з питань державної служби та призначений здійснювати загальну координацію впровадження інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB в Україні.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини