Офіційне відкриття Дев’ятої щорічної регіональної конференції з питань інституційної розбудови

12 листопада Голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко візьме участь у офіційному відкритті Дев’ятої щорічної регіональної конференції з питань інституційної розбудови.

У ході заходу передбачено підхід до преси.

Початок заходу: 09:30

Місце проведення: вул. Прорізна, 15, адмінбудівля  Національного агентства України з питань державної служби, 6 поверх.

Заявки на акредитацію прохання надавати до 17:00  11 листопада 2015 року за телефоном 256-00-64, 256-00-15. Акредитація обов’язкова.

 

Довідково

12-13 листопада 2015 року у Нацдержслужбі буде проведено Дев’яту Щорічну регіональну конференцію з питань інституційної розбудови.

Метою конференції є посилення співробітництва між країнами учасницями ініціативи «Східне партнерство» у питаннях впровадження інструментів інституційної розбудови та модернізації державної служби як базових засад демократичного урядування, посилення спроможності органів державної влади для ефективного та якісного здійснення покладених на них завдань.

У перший день конференції учасники матимуть можливість познайомитись зі змінами в процедурах Європейської Комісії щодо використання інструментів інституційної розбудови Twinning, TAIEX і програмиSIGMA, обмінятися досвідом та обговорити актуальні питання у цій сфері.

Другий день конференції буде присвячено питанням модернізації державної служби в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство» та країнах-членах ЄС

У конференції візьмуть участь представники Європейської Комісії, посольств країн-членів ЄС, Представництва Європейського Союзу в Україні, представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», експерти програми SIGMA, координатори інструментів Twinning і TAIEX у країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», представники органів державної влади України, іноземні експерти, науковці та громадськість.

За результатами заходу буде розроблено спільний позиційний документ конференції.

Актуально? Розкажіть друзям!

Схожі матеріали (за тегом)

Підписатися на новини