Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій провів консультаційну зустріч з представниками міжнародних організацій і проектів

30 січня 2018 року Рада Європи взяла участь консультаціях з представниками міжнародних проектів та програм з питань проекту Плану заходів з реалізації схваленої 1 грудня 2017 року Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рід, які проводяться Національним агентством України з питань державної служби (НАДС). З презентацією Концепції та проекту Плану її заходів можна ознайомитись тут.

В ході обговорень планів міжнародної допомоги у впровадженні реформи системи профнавчання публічних представників в Україні Програма Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні”, яка на постійній основі співпрацює з НАДС і тісно залучена до розробки текстів Концепції та проекту Плану її заходів, засвідчила пріоритетність продовження надання сприяння українській стороні у цьому напрямі в рамках Плану дій Ради Європи для України.

Зокрема, Рада Європи та її Центр експертизи реформ місцевого самоврядування, що має досвід сприяння у становленні сучасних систем управління персоналом публічних органів влади у багатьох країнах Європи, залучені до напрацювання методології та проведення досліджень потреб у професійному розвитку представників органів місцевого самоврядування (з дослідженням потреб у навчанні серед ОТГ у 2017 році можна ознайомитись тут), підготовці тренінгів для тренерів з питань профнавчання, пілотного навчання керівництва об’єднаних територіальних громад сучасним інструментам муніципального менеджменту, а також розробки підзаконних, нормативно-правових та методичних документів і матеріалів, передбачених, зокрема пп. 1.1 – 1.4, 2.1, 2.3, 2.4, 3.1, 3.3, 3.4, 4.4, 5.1 – 5.3 зазначеного проекту Плану дій.

Довідково. Концепція та проект її Плану її заходів передбачають наступні шляхи реалізації реформування:

– створення належних умов професійного розвитку;
– запровадження дієвої системи визначення потреб у професійному навчанні;
– забезпечення безперервності, обов’язковості та плановості професійного навчання;
– розвиток ринку освітніх послуг;
– запровадження сталого ефективного механізму співпраці між суб’єктами системи професійного навчання, а також
– залучення всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування до створення системи профнавчання для представників місцевого самоврядування.

З метою доопрацювання проекту Плану заходів з реалізації Концепції НАДС також було проведено електронні консультації з громадськістю та обговорення за участі всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування Українифахівців та експертів.

ПОСИЛАННЯ 

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини