Відбулась експертна місія програми ОЕСР / SIGMA з метою перевірки отриманих даних в рамках проведення оцінки стану справ у системі державного управління України.

25 квітня 2018 року  в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) відбулась експертна місія програми ОЕСР/SIGMA з метою перевірки отриманих даних в рамках проведення оцінки стану справ у системі державного управління України.

Захід було організовано спільно Секретаріатом Кабінету Міністрів України, програмою ОЕСР/SIGMA, НАДС та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу з метою представлення попереднього звіту програми ОЕСР/SIGMA за результатами оцінки стану справ у системі державного управління України (далі – оцінка стану справ), а також перевірки та уточнення отриманої інформації, необхідної для проведення комплексної оцінки стану справ та підготовки фінального звіту.

Експертна місія відбулася в рамках повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління, проведення якої передбачено Планом заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки.

У ході місії проведено робочі зустрічі та консультації з представниками органів державної влади, залученими до процесу надання інформації в рамках проведення оцінки стану справ у системі державного управління та обговорено попередній звіт програми ОЕСР/SIGMA.

Довідково: програма SIGMA (Support for Improvement in Governance and  Management  програма підтримки вдосконалення врядування та менеджменту)  один з найпрестижніших аналітичних центрів Європейського Союзу, створений за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу.

Допомога програми SIGMA у сфері модернізації системи державної адміністрації може надаватися шляхом:

  • здійснення аналізу адміністративних структур;
  • у розробці та впровадженні реформ адміністративної системи;
  • здійснення аналізу запропонованих законопроектів та програм;
  • організація навчання та обміну інформацією;
  • підготовка планів технічної допомоги.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини