Звіт ЄСЗД та ЄК про виконання Угоди про асоціацію

Минулого тижня Україну відвідав Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Ган. Під час свого перебування у Києві він зустрівся з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним і директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником. Головною метою візиту було обговорення прогресу у здійсненні реформ і впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

На зустрічі з Володимиром Гройсманом Єврокомісар представив новий регулярний звіт про виконання Угоди про асоціацію. Документ, підготовлений Європейською службою зовнішньої дії та Європейською комісією, містить оцінку прогресу, якого Україна досягла в рамках Угоди про асоціацію минулого року.

"Українська влада здійснює важкі, але результативні реформи за вкрай тяжких обставин. Результати цих реформ приносять чіткі вигоди українському народові: у 2017 році загальна торгівля між ЄС та Україною зросла на 24%, відкриваючи нові ринки для українського бізнесу. Також понад півмільйона українських громадян здійснили подорожі до ЄС, скориставшись безвізовим режимом. У рамках програми Erasmus+ відбулося понад 7200 академічних обмінів. Європейський Союз і надалі супроводжуватиме та допомагатиме українській владі впроваджувати реформи, яких вимагає український народ. Також ЄС продовжить повністю підтримувати незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України", - наголошує Висока представниця ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріка Моґеріні.

ДЖЕРЕЛО

Ознайомитися зі звітом

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини