Відбулась онлайн-зустріч національних контактних осіб Twinning і TAIEX

30 червня 2021р. в  онлайн- режимі відбулась зустріч національних контактних осіб Twinning «Twinning beyond 2020», присвячена обговоренню рекомендацій щодо реформування інструменту інституційної розбудови Twining.

Із вступним словом до учасників заходу звернулась пані Діана Яблонська – головуюча та Директор Відділу Інституціональної розбудови, Twinning i TAIEX  Генерального Директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення. Зокрема, пані Яблонська подякувала усім задіяним у процесі підготовки та реалізації проектів  Twinning учасникам за запропоновані зміни до процедури підготовки та виконання Twinning контрактів, а також наголосила на невпинній роботі Європейської Комісії над спрощенням відповідних процедур при умові збереження основних принципів, на які спирається Twinning.

Серед іншого, члени Координаційної команди Twinning і TAIEX ознайомили учасників із поточними робочими планами впровадження інструментів та проінформували про основні тенденції розвитку інструменту Twinning, серед яких  розширення географічних меж його впровадження, а також затвердження у найближчому майбутньому  Моделі грантового договору, в якому будуть закріплені умови використання цифрового підпису в рамках реалізації проєктів Twinning. Комісія планує проведення відповідних навчань національних контактних осіб щодо застосування оновленого Керівництва у першій половині 2022 року.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяли завідувач сектору координації TAIEX відділу забезпечення діяльності Адміністративного офісу програми Twinning – Підгорна Анастасія та головний консультант сектору координації Twinning відділу забезпечення діяльності Адміністративного офісу програми – Мусієнко Тетяна.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини