Онлайн-система моніторингу "Пульс Угоди"

https://pulse.eu-ua.org

"Пульс Угоди" - це онлайн-система моніторингу реалізації Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Унікальність системи "Пульс Угоди" полягає в тому, що вона дозволяє відстежувати прогрес виконання Плану заходів у режимі реального часу та демонструє, від кого в конкретний момент залежить виконання кожного завдання.

Cистема є всеосяжною: у ній чітко окреслені конкретні завдання у 24-х сферах суспільного життя, які охоплює Угода про асоціацію.

Повний обсяг завдань складає понад 2 тисячі, а для їхньої реалізації понад 70 виконавців зобов’язані втілити близько 7,5 тис. заходів. Система групує виконавців за належністю до трьох гілок: Кабінет Міністрів, Верховна Рада та "Інші".

"Пульс Угоди" відображає поточний прогрес виконання заходів у межах кожного року та загальний прогрес виконання, починаючи з тимчасового застосування окремих положень Угоди у 2014 році і до 2024 року.

Для графічної візуалізації використовуються чотири кольори: зелений – виконано; жовтий – не виконано (дедлайн наближається); червоний – не виконано (дедлайн прострочено); сірий – не виконано (дедлайн в далекому майбутньому, не оцінено).

Показники системи оновлюються, оскільки система органів державної влади нині реорганізується. Технічні характеристики, пошукова система та алгоритм аналізу даних також вдосконалюються. Тому цей інструмент не є статичним та буде періодично удосконалюватися.

Джерело:

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, Урядовий портал - https://tinyurl.com/qr64os3

Актуально? Розкажіть друзям!