Відбулася робоча зустріч у рамках проекту Twinning для Рахункової палати України

29 квітня 2016 року у приміщенні Рахункової палати України відбулась робоча зустріч у рамках проекту Twinning «Підтримка системи зовнішнього контролю державних фінансів в Україні».

Головним питанням зустрічі було обговорення компонентів та заходів у рамках результатів, а також коментарів наданих європейськими експертами і секторальним менеджером Представництва ЄС в Україні до детального технічного завдання (Twinning Fiche)

У зустрічі взяли участь член Рахункової палати України Василь Невідомий, заступник начальника Управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів – начальник відділу стратегії інституційного розвитку Тетяна Шевченко, начальник Управління міжнародного співробітництва Михайло Толстанов, начальник відділу зв’язків з міжнародними організаціями Управління міжнародного співробітництва Петро Петренко, секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні Наталія Старостенко.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяли завідувач сектору координації Twinning Олеся Воронюк та заступник начальника відділу управління ресурсами, діяльністю та розвитком Денис Папаря. 

Довідково:

з 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини