Відбулося п`яте засідання наглядової ради проекту Twinning для Міністерства інфраструктури України

12 травня 2016 року у приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулося п`яте засідання наглядової ради проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень». 

Проект впроваджується спільно з Генеральним інспекторатом дорожнього транспорту (Республіка Польща), Федеральним офісом вантажних перевезень (Федеративна Республіка Німеччина), Федеральним інститутом досліджень автомагістралей (Федеративна Республіка Німеччина) та Державним інспекторатом дорожнього транспорту у складі Міністерства транспорту та комунікацій (Литовська Республіка). 

Проект спрямований на підвищення безпеки комерційних перевезень автомобільним транспортом  в Україні відповідно до технічних вимог ЄС та найкращих міжнародних практик з метою зменшення кількості ДТП та спричинених ними смертельних випадків. 

Учасників засідання привітав партнер постійного радника проекту Twinning, директор Департаменту безпеки на транспорті Мінінфраструктури України Володимир Коськовецький, який у своїй промові висловив подяку європейським експертам за плідну співпрацю та підтримку у створенні системи безпеки автомобільного транспорту в Україні, а також підкреслив важливість адаптації  законодавства України до положень відповідних Директив ЄС з метою підвищення рівня безпеки комерційних автомобільних перевезень. 

Із вітальною промовою виступив керівник проекту від Республіки Польща Міхал Пєшхала, який наголосив на важливості співпраці партнерів у рамках проекту з метою його успішної імплементації.

Постійний радник проекту Twinning Міхаль Жемєнєвскі спільно зі своїм партнером Володимиром Коськовецьким представив квартальний звіт проекту, розповів про реалізовані заходи за усіма компонентам проекту та окреслив плани на наступний звітний період. 

У засіданні взяли участь молодший керівник проекту від Федеративної Республіки Німеччина Роберт Майворн, молодший керівник проекту від Литовської Республіки Даріус Садаунікас,  директор Кабінету Генерального інспектора дорожнього транспорту Уршула Новіновська, радник відділу безпеки дорожнього руху Зіта Шірвінскайте, координатор проектів у сфері транспорту Представництва Європейського Союзу Світлана Дідківська, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, представники Мінінфраструктури України та Державної служби України з безпеки на транспорті. 

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла головний консультант сектору координації Twinning відділу управління проектами Юлія Федина. 

Довідково: з 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини